Душовий піддон Brodzik Bazalt Black 90x120

- В наявності
- Код: 157449434
14 724 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пропонований піддон Bazalt - це гармонія якості, функціональності та естетики. Піддон можна встановити на підлозі, вмонтувати в підлогу та підрізати за бажанням, завдяки чому він універсальний і підійде до будь-якого інтер'єру. Високоякісний композитний матеріал. Наш душовий піддон виготовлений з композитного матеріалу Smc, який характеризується винятковою стійкістю до вологи, механічних пошкоджень та дії миючих засобів, що забезпечує надзвичайну довговічність продукту, легкість та елегантність. Композитне покриття Smc, яке імітує камінь, завдяки своїм властивостям...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Bazalt |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 14 724 ₴






