Душовий піддон Schedpol Odpływ liniowy Base Stabilsound 90x90 plate 10.022/OLPL

- В наявності
- Код: 48883069
15 196 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SCHEDPOL Base S1 квадратний піддон 90x90 см. Ергономічна фабрично герметизована плита з ухилом SCHEDPOL з інтегрованим лінійним зливом Base Stabilsound, доступним з п'ятьма візерунками решітки. Найважливіші характеристики продукту. піддон, призначений для комплектування з високими кабінами. площинний ухил плити. що гарантує вільний злив води. піддон створений на основі інноваційної технології Stabilsound, що надає йому незамінні експлуатаційні якості. поверхня піддона. покрита високоякісною герметизуючою матою. що гарантує 100% гідроізоляцію...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Schedpol |
| Мoдель | Base |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 15 196 ₴





