Душова кабіна Deante Funkia Evo 90x80 KYC_N089P без піддону

- В наявності
- Код: 186263280
13 634 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Deante Душова кабіна прямокутна 80x90 см Funkia Evo KYC_N089P. Опис товару. Прямокутна кабіна Funkia Evo в чорному, матовому виконанні створює виразний контраст з світлими елементами інтер'єру. Завдяки гідрофобному покриттю Active Cover, підтримання гігієни та чистоти скла є надзвичайно простим, що дозволяє насолоджуватися бездоганним виглядом кабіни протягом тривалого часу. Система профілів з можливістю нивелювання кривизни стін та естетичне маскування монтажних елементів роблять монтаж простим, а кінцевий результат ідеальним. Кабіна Funkia може бути встановлена як на...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Deante |
| Мoдель | KYC N089P |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 13 634 ₴

