Душова кабіна Deante Funkia Evo 90см KYP_0099P без піддону

- В наявності
- Код: 186263247
13 634 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Deante Душова кабіна півкругла 90x90 см Funkia Evo KYP_0099P. Опис товару. Півкругла кабіна Funkia Evo в хромованому виконанні - це відмінне рішення для ванних кімнат, де важлива економія простору та елегантний вигляд. Заокруглена форма і блискучі хромовані профілі надають їй легкості та сучасності, одночасно візуально збільшуючи простір. Оснащена гідрофобним покриттям Active Cover, кабіна надзвичайно легка в догляді, що забезпечує комфорт щоденного використання. Безпечне і міцне загартоване скло - це гарантія тривалої стійкості до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Глибина | 90 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Deante |
| Мoдель | Funkia Evo |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 13 634 ₴

