Набір зливів Excellent Stilio Gold 80 INEX.1515.800.R.GL

- В наявності
- Код: 119366967
16 429 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розмір: 80см. Колір: Золотий щітковий. Матеріал: Нержавіюча сталь. Пропускна здатність: 36л. Висота сифону: 30. Довжина з комірцем: 64см. Клас міцності: K3 = 300 кг. Гарантія виробника: 5 років. Лінійний злив Stilio поєднує в собі мінімалізм і практичність. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі, покритої PVD у золотому кольорі. Злив має зручну регулювання ніжок у вертикальному та горизонтальному напрямках до 30 мм. Широкий вибір доступних розмірів зливів і версій решітки дозволяє адаптувати до розміру кабіни та розмірів плитки, що значно...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труби | 90mm |
| Довжина: | 80 см мм |
| Марка | Excellent |
| Мoдель | Stilio Gold |
| Тип | Для душових кабін |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 11 см мм |
- Ціна: 16 429 ₴



