Набір зливів Besco Virgo Duo Nero 90 чорний OL90VN

- В наявності
- Код: 115594325
14 527 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Besco Virgo Duo Nero 90 Чорний (OL90VN). Модель. Besco Virgo Duo Nero 90 см. це сучасний злив, який поєднує в собі. функціональність. , естетику. та. інноваційний дизайн. Його правильний вибір має ключове значення для комфорту використання зони душу. Завдяки продуманій конструкції, цей продукт задовольняє очікування вимогливих користувачів, пропонуючи як ефективність, так і елегантний вигляд. Ключові характеристики. Ось кілька важливих характеристик моделі, які варто врахувати: довжина. : 90 см,. ширина. : 6 см,. діаметр труби. : 50 мм,. максимальне навантаження. : 56 л/хв,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труби | 50mm |
| Довжина: | 90 см мм |
| Мoдель | Virgo Nero Duo |
| Тип | Для плиткових душів |
| Ширина | 6 см мм |
- Ціна: 14 527 ₴




