Біде Roca Meridian-N A357248S00

- В наявності
- Код: 139780330
16 023 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MERIDIAN REF: A357248S00 Біде підвісне приховане кріплення Для комплектування з кришкою A8062A200B РОЗМІРИ:360 x 560 x 300 мм (ДОВЖИНА, ШИРИНА, ВИСОТА) S0 - SUPRAGLAZE SUPRAGLAZE® - покриття (S0) - це інноваційне покриття, яке надзвичайно легко підтримувати в чистоті. Створює на поверхні стійкий і гладкий шар, повністю позбавлений пор. Запобігає утворенню накипу, бруду та обмежує розвиток бактерій. Більше про покриття SUPRAGLAZE® знайдеш у розділі - Установка та обслуговування та на сторінці www.roca.pl/supraglaze. Форма: Закруглена Об'єм біде (л): 7 Розташування отвору на...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 см мм |
| Довжина: | 56 см мм |
| Марка | Roca |
| Мoдель | Meridian |
| Способ монтажа | Підвісний |
| Ширина | 36 см мм |
- Ціна: 16 023 ₴

