Обшивка для ванни Ravak BeHappy 170

- В наявності
- Код: 12368766
28 660 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ravak Ванна BE HAPPY II 170x75 L біла C941000000. Виробник/Дистриб'ютор: Ravak. Номер каталогу: C941000000. Серія: BeHappy II. Об'єм [л]: 215 л. Колір виробника: білий. Сторона: ліва. Розміри: 170 x 75 см. Матеріал: акрил. Варіант зміцнення: LA - ламінат. Варіант: лівий і правий (L/R). Парван на ванну: VS3. Гарантія: 10 років. - умовою продовженої гарантії є установка ванни відповідно до інструкції монтажу на оригінальному каркасі, рекомендованому для даного типу ванни від RAVAK. Аксесуари доступні в продажу: каркас, панель, панельний комплект, ванний комплект зливу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43 см мм |
| Довжина: | 170 см мм |
| Мoдель | BeHappy II |
| Тип | Лівий, Правий |
| Ширина | 75 см мм |
- Ціна: 28 660 ₴


