Кухонна мийка Quadron Morgan 111 гранитова 1-кам. біла з мідним зливом HB8203U1 C1

- В наявності
- Код: 68084948
16 128 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MORGAN 111 GraniteQ сніжно-білий/мідні елементи. Мийка, виготовлена з GraniteQ, гарантує найвищу гігієнічність і довговічність. Сучасний дизайн – адаптований до актуальних трендів. GraniteQ – забезпечує високу твердість, довговічність і гігієнічність поверхні. Мийка зворотна – камера може бути встановлена з правого або лівого боку. Решітка переливу також виготовлена з нержавіючої сталі SteelQ за технологією PVD в кольорі, що відповідає кольору інших елементів, що ще більше підкреслює її красу. Мийка оснащена зливом з нержавіючої сталі SteelQ в...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Да |
| Глибина | 20 см мм |
| Глибина камери | 22 см см |
| Довгий бік | 78 см см |
| Додаткова інформація | Отвір під змішувач, Слив |
| Кількість камер | 1 камерна |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Марка | Quadron |
| Матеріал | Гранітний |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Мoдель | HB8203U1-C1 |
| Монтаж | Вбудований |
| Слив | Слив без слива |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 16 128 ₴










