Душовий піддон Schedpol Schedline Sharper півкруглий 100x100см білий 3SS1O100100

- В наявності
- Код: 113686854
14 632 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колекція Schedline Schedpol ERIDA напівкруглий піддон 100x100 см. Напівкруглий піддон Erida з пропозиції колекції Schedline оснащений дизайнерською магнітною кришкою зливу, виготовлений з високоякісного композиту. Найважливіші характеристики продукту. напівкруглий піддон 100x100 см. білого кольору. висота 45 мм. отвір для сифона діаметром 90 мм. корисна глибина 20 мм. призначений. для монтажу безпосередньо на підлозі або для вбудовування в підлогу, що гарантує безпороговий доступ до душової зони. оснащений стильною магнітною кришкою зливу, розташованою в куті. гладка...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 14 632 ₴

