Кухонна мийка Franke Basis BFG 611-97 капучино 114.0367.630

- В наявності
- Код: 37975593
15 983 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
TabelDane {display: table;width: 100%;border-collapse: collapse;}.linia_dzielaca {display: block;margin-top: 15px;margin-bottom: 10x;border: 0px;height: 1px;background: #ccc;}.TabelDane. TabelDane-row-1 {display: table-cell;width: 22%;border-right: 0.5px solid #ccc;padding: 4px 5px 0px 5px; vertical-align: top;}.TabelDane. TabelDane-row-2 {display: table-cell;padding: 5px 5px 5px 10px;}.TabelDane. TabelDane-1 {display: table-row;font-size: 160%;text-align: left;vertical-align: top;}.TabelDane. TabelDane-2 {;text-align: left;vertical-align: top;}.floating-img-warianty {display: inline;float:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина камери | 20 см см |
| Довгий бік | 97 см см |
| Додаткова інформація | Сушарка, смисловий раковина |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Підвісний |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Сушарка | Сушарка без зливу |
| Тип корка | З автоматичним корком |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 15 983 ₴

