Душовий піддон New Trendy Cantare 110x80x4,5 B-0439

- В наявності
- Код: 95833270
14 527 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy New Cantare 110X80X4,5 B-0439. Прямокутний піддон. New Trendy New Cantare 110X80X4,5 B-0439. це відмінне поєднання сучасного дизайну та високої якості виконання. Це продукт, який не тільки впливає на. функціональність. ванної кімнати, але також підвищує її естетику. Завдяки продуманій конструкції та використаним матеріалам, цей піддон задовольняє потреби користувачів, які цінують як комфорт, так і елегантність. Матеріал і розміри. Вибір відповідного матеріалу є ключовим при покупці піддону. Модель. New Cantare. виготовлений з. акрилу. , що забезпечує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,5 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 110 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | New Cantare |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 см мм |
- Ціна: 14 527 ₴



