Душовий піддон Schedpol Canes 80x80 3Sp.C1K-8080

- В наявності
- Код: 82303049
15 340 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душовий піддон CANES квадратний 80x80x5. Оригінальний дизайн, м'яка лінія чаші та невелика висота - основні характеристики серії Canes. Мілкість піддонів робить їх ідеальними для сучасних інтер'єрів. Використання в серії технології Stabilsound Plus забезпечує багато додаткових переваг. користування. Арт. 3SP.C1K-8080. Довжина 80см. Ширина 80см. Висота 5см. Глибина 3см. Матеріал: санітарний акрил. Колір: білий. Спосіб монтажу: на підлогу, в підлогу (на рівні з підлогою). Діаметр зливу: 90мм. Особливості піддону: 1. Багатошарове зміцнення...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см мм |
| Глибина | 3 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 15 340 ₴

