Душовий піддон Sanplast B-M/SPACE 645-290-0150-01-000

- В наявності
- Код: 8572757
15 498 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sanplast - Space Mineral - Прямокутний піддон B-M/SPACE 70x120x1,5, артикул 645-290-0150-01-000. Випуск 90 мм. У комплекті: сифони з кришкою. Прямокутні піддони B-M/SPACE глибиною 1,5 см комплектуються сифоном з кришкою. Характерними рисами піддонів є велика, надзвичайно гладка поверхня та плоске дно. Конструкція піддонів забезпечує легкий монтаж на підлозі або можливість вбудовування піддонів в підлогу, створюючи безбар'єрний вхід. Піддони Space Mineral виготовлені з мінерального лиття, характеризуються відмінними експлуатаційними властивостями та перевагами...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11 cm мм |
| Глибина | 1,5 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 70 cm см |
| Марка | Sanplast |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 cm мм |
- Ціна: 15 498 ₴


