Душовий піддон Schedpol Corrina New 90x90x4,5 34398

- В наявності
- Код: 113800259
15 603 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SCHEDPOL Corrina New 3.4398 п'ятикутний піддон 90x90 см. Найвищої якості композитний піддон SCHEDPOL Corrina New, створений для людей, які цінують позачасову елегантність і високий комфорт використання. Найважливіші характеристики продукту. плитковий піддон білого кольору. висотою 50мм. отвір для сифона діаметром 90мм. призначений. для монтажу безпосередньо на підлозі або в площині підлоги., який гарантує безпороговий доступ до душу. гладка поверхня з тривалим блиском, що полегшує підтримання піддону в чистоті. термоізоляція. завдяки використанню найвищої якості...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см мм |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Corrina New |
| Форма | П'ятикутна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 15 603 ₴






