Душовий піддон Schedpol Etrusco White Stone 80x100 3465BST

- В наявності
- Код: 155094550
15 577 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SCHEDPOL Etrusco 3.465 Кам'яний душовий піддон прямокутний 80x100 см. Надзвичайно низький композитний піддон SCHEDPOL Etrusco висотою 3 см, виготовлений за запатентованою технологією Stabilsound Plus. Найважливіші характеристики продукту: композитні піддони, виготовлені за технологією Stabilsound Plus, що характеризуються міцністю, стабільністю та стійкістю до ударів. Гідроізоляційний захисний шар, що захищає від вологи та утворення цвілі. Можливість швидкого та простого монтажу одноосібно, а також підрізання піддона під індивідуальні потреби, що полегшує підгонку до будь-якої ванної кімнати...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 100 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Композит |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 15 577 ₴

