Набір зливів Excellent Stilio Gold 90 INEX.1515.900.P.GL

- В наявності
- Код: 119366962
17 296 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ми маємо для вас: EXCELLENT. STILIO GOLD. ЛІНІЙНИЙ ЗЛИВ З РЕШІТКОЮ ДЛЯ ВКЛЕЮВАННЯ ПЛИТКИ. 900mm. INEX.1515.900.P.GL. Лінійний злив Stilio Gold. Лінійний злив Stilio Gold. поєднує в собі мінімалізм і практичність. Виконаний з високоякісної нержавної сталі, покритої PVD в золотому кольорі. Злив має зручну регулювання ніжок у вертикальному та горизонтальному напрямках до 30mm. Широкий вибір доступних розмірів зливів і варіантів решітки дозволяє адаптувати до розміру кабіни та розмірів плитки, що значно полегшує планування вже на етапі...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труби | 90mm |
| Довжина: | 90 см мм |
| Марка | Excellent |
| Мoдель | Stilio Gold |
| Тип | Для плиткових душів |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 11 см мм |
- Ціна: 17 296 ₴



