Унітаз Laufen Lua Advanced 490x360мм без кришки H8200834000001

- В наявності
- Код: 131121713
16 377 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
УНІТАЗ ПІДВІСНИЙ RIMLESS БЕЗ СИДІННЯ LAUFEN LUA. Характеристики продукту. Бренд: Laufen. Серія: Lua. Артикул: H8200834000001. Довжина: 49 см. Ширина: 36 см. Висота: 34.5 см. У комплекті: унітаз без сидіння. Тип краю: без обідка. Монтаж: підвісний. Колір: білий. Захисне покриття: так. Код EAN: 7612738982522. ОПИС ПРОДУКТУ. форма: округла. тип обідка: Rimless. тип зливу: горизонтальний. спосіб монтажу: на каркас/до стіни. система зливу: Європейська. матеріал: кераміка. поверхня LCC (Laufen Clean Coat). керамічне покриття, виготовлене на основі силікатів, піддається...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34,5 см мм |
| Довжина: | 49 см мм |
| Додаткова інформація | Без обідка |
| Доска | Без дошки |
| Марка | Laufen |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Lua |
| Слив | З горизонтальним зливом |
| Способ монтажа | Підвісна |
| Ширина | 36 см мм |
- Ціна: 16 377 ₴

