Унітаз Villeroy&Boch Architectura без кришки 5685R0R1

- В наявності
- Код: 39316358
18 451 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Villeroy&Boch Architectura 5685R0R1. Villeroy&Boch Architectura 5685R0R1. це унікальна унітаз, яка поєднує в собі. сучасний дизайн. та функціональність. Її елегантна форма робить її ідеальною для різноманітних ванних кімнат, а використані матеріали забезпечують довговічність і легкість у догляді. Вибір цієї моделі - це відмінне рішення для тих, хто цінує естетику та комфорт щоденного використання. Форма і тип унітазу. Одним з найважливіших аспектів при виборі унітазу є його форма. Круглі. і. овальні моделі. це найпопулярніші варіанти, які...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 см мм |
| Довжина: | 53 см мм |
| Додаткова інформація | Без обідка |
| Матеріал | Кераміка |
| Сидіння | Без сидіння |
| Слив | З горизонтальним зливом |
| Способ монтажа | Підвісний |
| Ширина | 37 см мм |
- Ціна: 18 451 ₴








