Екран для ванни Excellent Liner 110x140 KAEX29701100LP

- В наявності
- Код: 186262780
17 126 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ми маємо для вас. EXCELLENT. LINER. Складний екран для ванни, розсувний 630-1100 x 1400mm, графіт щітковий. KAEX.2970.1100.LP. LINER - ЦЕ 2-ЕЛЕМЕНТНИЙ, РОЗСУВНИЙ ЕКРАН ДЛЯ ДУШУ, ЯКИЙ ЗАВДЯКИ УНІВЕРСАЛЬНОМУ ДИЗАЙНУ ЧУДОВО ВПИСУЄТЬСЯ В КОЖНУ АРАНЖУВАННЯ ВАННОЇ. Поєднує позачасовий стиль з найвищою якістю виконання, пропонуючи практичне рішення для людей, які, незважаючи на обмежений простір, хочуть користуватися як ванною, так і душовою кабіною. Регульована, розсувна конструкція дозволяє підігнати довжину екрана до індивідуальних потреб – в межах від 630 до 1100...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 см мм |
| Кількість частин | 2 |
| Кріпити | Універсальна |
| Матеріал | Стекло |
| Наповнення | Стекло |
| Товщина скла/скла | 6 мм мм |
| Колір скла | Прозорий |
| Ширина | 110 см мм |
- Ціна: 17 126 ₴

