Душовий піддон Riho Zurich 130x90x4,5см DA02

- В наявності
- Код: 27192865
16 639 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Riho Zurich 130x90x4,5cm DA02. Душові піддони є невід'ємним елементом кожної ванної кімнати, впливаючи не лише на її функціональність, але й на естетику. Вірно підібрана модель, така як Riho Zurich 130x90x4,5cm DA02, може значно покращити комфорт щоденного використання душу. Ключовим є те, що при виборі піддону слід звернути увагу на ряд важливих характеристик, таких як матеріал виготовлення, розміри, тип зливу та додаткові властивості, які можуть вплинути на його корисність. Матеріал і розміри. Модель Riho Zurich виготовлена з високоякісного акрилу, який...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 4,5 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 130 cm см |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Марка | Riho |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 130 cm мм |
- Ціна: 16 639 ₴


