Піддон Radaway Doros F Compact Stone 130x80 кашеміровий SDRFP13800584S

- В наявності
- Код: 182666564
15 511 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутний піддон Doros F Kaszmir Stone Compact 130x80 Radaway. Об'єктом продажу є прямокутний піддон. Doros F Compact Stone Кашмірний. Акриловий піддон з поверхнею stone, дуже плоский, призначений для монтажу безпосередньо на підлозі з отвором для сифона діаметром 90 мм. Для піддонів з цієї серії підходять сифони R500, R580, R510, R400SLIM, R400W SLIM (доступні на інших наших аукціонах). Особливості піддона. Піддон з поверхнею stone виготовлений з акрилу. Антибактеріальна поверхня, що полегшує очищення. Спроектований з увагою до деталей і естетики. Стійкість до вологи...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 130 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 130 см мм |
- Ціна: 15 511 ₴

