Кабіна душова Besco Toca 110x190см прозоре скло TCB110190C без піддону

- В наявності
- Код: 94735334
18 857 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Toca black kabina walk-in 110x190Покриття скла - Besco ProCleanЦе невидимий захисний шар, що наноситься на поверхню скла в процесі його обробки. Завдяки надзвичайним властивостям покриття Besco ProClean, краплі води не затримуються на поверхні скла, не залишаючи характерних осадів. Зменшена кількість забруднень значно обмежує розвиток бактерій і полегшує підтримання кабіни в чистоті. Besco Toca 110X190Cm Прозоре (Tcb110190C). Besco Toca кабіна walk-in. Код продукту: TCB-110-190C. Модель: Toca. Колір скла: прозоре. Колір профілів: чорний мат...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 см мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 110 см см |
| Марка | Besco |
| Мoдель | Toca |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 110 см мм |
- Ціна: 18 857 ₴





