Піддон New Trendy Mild Satin 80x80 B0644

- В наявності
- Код: 183976137
15 484 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душовий піддон MILD SATIN B-0644 – , скло мм. Вибір дизайнера. Модель MILD SATIN (80x80x4,5) як душовий піддон пропонує елегантний вигляд і сучасні лінії, які підкреслюють характер ванної кімнати. Колір: Білий. Обробка: Товщина скла: мм. Тривалість на роки. Завдяки застосованому покриттю, скло отримує стійкість до забруднень і легко доглядається. Функціональність у повсякденності. Цей варіант розміром 80x80x4,5 підходить для багатьох ванних кімнат. Високоякісні піддони з сучасного, структурного акрилу. Гасить звук води, стійкі до хімікатів і температур...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | П'ятикутна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 15 484 ₴

