Мийка Blanco Zia 45 S Silgranit PuraDur кавовий 515069

- В наявності
- Код: 17750025
16 141 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Blanco Zia 45 S Silgranit PuraDur кавовий. Шукаєте елегантну та функціональну мийку, яка стане ідеальним доповненням вашої кухні? Blanco Zia 45 S Silgranit PuraDur кавовий. це ідеальне рішення! Ця мийка поєднує в собі сучасний дизайн, витривалість і зручність використання, завдяки чому відповідає вимогам навіть найвимогливіших користувачів. Унікальний дизайн і функціональність. Мийка. Blanco Zia 45 S. характеризується. сучасним дизайном з чіткими лініями та простим зовнішнім контуром, підкресленим вузьким обрамленням. Завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Немає |
| Глибина камери | 19 см см |
| Довгий бік | 78 см см |
| Додаткова інформація | Зворотний раковина |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Мoдель | Zia 45 SL |
| Монтаж | Вбудований |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Сушарка | Сушарка з відведенням |
| Тип корка | З автоматичним корком |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 16 141 ₴








