Душова кабіна Excellent Vidoq 80x200 мідь KAEX1506K800CB

- В наявності
- Код: 170956924
17 020 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Excellent Vidoq 80x200 Мідь Полірована KAEX1506K800CB. Душові кабіни - це надзвичайно важливий елемент обладнання кожної ванної кімнати, що поєднує функціональність з естетикою. У епоху сучасних оформлень все більше людей обирають мінімалістичні рішення, які не тільки економлять простір, але й вносять до інтер'єру елегантність. Вибір ідеальної душової перегородки, якою є Excellent Vidoq 80x200 у кольорі мідь полірована, - це рішення, яке може суттєво вплинути на комфорт щоденних купань. При покупці варто звернути увагу на кілька ключових аспектів,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Excellent |
| Мoдель | Vidoq |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 17 020 ₴



