Піддон Laufen Marbond 80x80см бетон H2109500790001

- В наявності
- Код: 131571921
16 548 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LAUFEN Brodzik Laufen Pro, Marbond, квадратний 800 x 800 мм, бетон H2109500790001. Символ: H2109500790001. Колір: бетон. РОЗМІРИ: 800 x 800 x 28 мм (ширина глибина висота). Brodzik Laufen Pro, Marbond, квадратний 800 x 800 мм, бетон з асиметричним зливом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 80 cm см |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Pro |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 16 548 ₴

