Душовий піддон Besco Axim UltraSlim 140x90см BAX149P

- В наявності
- Код: 116560832
15 563 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Besco Axim UltraSlim 140x90cm BAX149P. Душові піддони є важливим елементом кожної ванної кімнати, які поєднують у собі функціональність та естетику. Вибір відповідної моделі є ключовим для забезпечення комфорту під час щоденних купань. Правильно підібраний піддон впливає на зручність використання та стиль інтер'єру. У пропозиції доступно багато рішень, однак піддон Besco Axim UltraSlim 140x90cm BAX149P вирізняється на фоні інших завдяки своїм унікальним характеристикам. Матеріал і розміри. Модель Axim UltraSlim виготовлена з високоякісного санітарного акрилу, який характеризується...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2,5 cm мм |
| Діаметр зливу | 50 mm мм |
| Довгий бік | 140 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Марка | Besco |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Axim Ultraslim |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 140 cm мм |
- Ціна: 15 563 ₴



