Мийка SMEG VFU40SFR 1 відділення

- В наявності
- Код: 112650744
15 157 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
МИНІМАЛЬНА SMEG VFU40SFR. Сімейство продуктів. Мийка. Тип. Однокомпонентна чаша. Кількість відділень. 1. Лінія дизайну. Універсальна. Тип монтажу. На рівні з стільницею, Плоска, Вбудована. @media screen and (max-width: 720px){.smeg__row-mobile{-webkit-box-orient:vertical;-webkit-box-direction:normal;-ms-flex-direction:column;flex-direction:column}}.smeg__row{display:-webkit-box;display:-ms-flexbox;display:flex}.smeg__col{width:50%}@media screen and (max-width: 720px){.smeg__col{width:100%}}. smeg__label { font-size: 12px; font-color: #797979; font-weight: 400; line-height: 2; }...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31 см мм |
| Глибина камери | 20 см см |
| Довгий бік | 44 см см |
| Додаткова інформація | Немає |
| Кількість камер | 1 камерне |
| Коротка сторона | 44 см см |
| Марка | Smeg |
| Матеріал | Сталевий |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Мoдель | VFU40SFR |
| Монтаж | Підвісний |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Слив | Без зливу |
| Форма | Квадратний |
| Ширина | 55 см мм |
- Ціна: 15 157 ₴


