Мийка Franke UBG 620-78 горіх 114.0575.054 2 камерна

- В наявності
- Код: 79870163
19 671 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Franke Ubg 620-78. Нові мийки з. Фраграниту. Великі міста захоплюють і надихають. Наповнені енергією, з привабливим стилем життя приваблюють людей, які хочуть реалізувати свої мрії. Міське життя також відображається в оформленні квартир, зокрема кухонь. У відповідь на потребу сучасності. Franke. представляє нову лінію мийок. Urban. Особливості продукту: Стійкий до плям. Стійкий до подряпин. Стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Стійкий до ударів. Легка очищення поверхні. Параметри. Довший бік. 78см. Коротший бік 50см. Кількість камер: 2. Підставка: 80см. Спосіб монтажу: ...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина камери | 22 см см |
| Довгий бік | 78 см см |
| Додаткова інформація | Немає |
| Кількість камер | 2 камерні |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Мoдель | Urban UBG 620-78 (горіховий) |
| Монтаж | Вбудований |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Сушарка | Без сушарки |
| Тип корка | Без автоматичного корка |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 19 671 ₴



