Піддон Polysan SERA R55 80x80 40511

- В наявності
- Код: 15132178
15 498 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Півкругла ванна з литого мармуру, R550. розміри: 800 x 800 x 40 мм. гладке дно. у випадку стінової панелі або плитки ванна повинна бути підтримана на оригінальних ніжках POLYSAN в залежності від типу ванни. можливість установки з панеллю. Литий мармур. це вічний матеріал з тривалим терміном служби та високою міцністю. Піддони, виготовлені з цього матеріалу, характеризуються ідеально гладкою та рівною поверхнею, легкою в обслуговуванні. Їхньою головною перевагою є висока міцність і стабільність, а також нульове прогинання. Гострі зовнішні краї ванн відповідають вимогам сучасного вигляду...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polysan |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Композит |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 15 498 ₴





