Душовий піддон New Trendy Mild 90x140 B0620

- В наявності
- Код: 130590330
16 706 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy Mild 90x140 B0620. Душові піддони - це ключовий елемент кожної ванної кімнати, який впливає як на її функціональність, так і на естетику. Вибір піддона має значення не лише для комфорту щоденного використання, але й для загального характеру інтер'єру. Прямокутна модель. "New Trendy Mild". , розміри. 90x140 см. , є відмінною пропозицією для тих, хто шукає сучасне та практичне рішення. Гладка поверхня. , легкість у підтримці чистоти та. висока стійкість. до зовнішніх факторів роблять цей продукт вартий уваги. Матеріал і розміри. Піддон...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 140 см см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 140 см мм |
- Ціна: 16 706 ₴



