Піддон Radaway Doros F акриловий 160x80 SDRF168001

- В наявності
- Код: 158814905
15 983 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RADAWAY Doros F акриловий прямокутний піддон 160x80cm SDRF1680-01. Новинка від компанії RADAWAY! Високоякісний акриловий піддон RADAWAY Doros F, що характеризується надзвичайно гладкою поверхнею та стійкістю до зміни кольору. Продукт на 100% польський! Варіант продукту. Перший бік: 160cm. Другий бік: 80cm. Колір піддону: Білий Глянець. Сифон: Ultra Slim. Найважливіші характеристики продукту. висота лише 55mm. піддон. виготовлений з найвищої якості санітарного акрилу. призначений для монтажу безпосередньо на плитці. легкий у догляді. завдяки гладкій поверхні о...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 160 см мм |
- Ціна: 15 983 ₴





