Душовий піддон Roca Magma 90x100 сірий сланець APE013E838403200

- В наявності
- Код: 168108537
17 309 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душовий піддон з зернистою структурою з низьким сифоном (6 см) в комплекті. Матеріал STONEX®, з найвищим класом антиковзання C (DIN 51097). MAGMA - це надзвичайно гігієнічний душовий піддон з властивостями проти грибка і цвілі, що відповідає сертифікату ISO 846, завдяки низькій пористості бактерії не мають точки опори, тому сам піддон легко підтримувати в чистоті і не потребує спеціальних засобів. Душовий піддон приймає температуру навколишнього середовища, тому він природно теплий і приємний у щоденному використанні. Кришка виконана в кольорі піддону. MAGMA з низьким сифоном (6 см) - це душовий піддон з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Magma |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 17 309 ₴


