Піддон Laufen Marbond 90x90см бетон H2109560790001

- В наявності
- Код: 131571934
17 322 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бродзики. Бродзики. це надзвичайно важливий елемент кожної ванної кімнати, який не тільки впливає на комфорт використання душу, але й на естетику інтер'єру. Вибір відповідного рішення може визначити функціональність та загальне оздоблення оформлення ванної кімнати. Тому варто інвестувати в продукт, який поєднує в собі високу якість виконання, сучасний дизайн та практичність. Оферований бродзик Laufen Pro - це квадратний вибір розміром 90 x 90 см, який чудово вписується в актуальні ванні тренди. Виконаний з композиту, матеріалу, що характеризується...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 90 cm см |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Марка | Laufen |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Pro |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 17 322 ₴

