Мийка Blanco Classic 40 S 1 камерна

- В наявності
- Код: 146167
22 427 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Blanco Classic 40 S. Вибір відповідної мийки для кухні - це завдання, яке вимагає обдумування багатьох аспектів, від естетики до функціональності. Модель Classic 40 S поєднує в собі елегантний вигляд та практичність, що робить її відмінним рішенням для сучасних інтер'єрів. Її позачасовий дизайн і відмінне виконання роблять її не лише практичним елементом обладнання, але й прикрасою кожної кухні. Мийка заповнює простір з мінімальною шириною 40 см, що дозволяє легко інтегрувати в різні стилі оформлення, а її функціональність адаптується до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Да |
| Глибина камери | 17,5 см см |
| Довгий бік | 78 см см |
| Додаткова інформація | Отвір для змішувача, Сушарка |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 51 см см |
| Матеріал | Сталевий |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 40 |
| Монтаж | Вбудований |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Сушарка | Сушарка без зливу |
| Тип корка | Без автоматичного корка |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 22 427 ₴


