Піддон Schedpol Etrusco White Stone 80x110 3473BST

- В наявності
- Код: 155094553
16 968 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SCHEDPOL Etrusco 3.473 Кам'яний душовий піддон прямокутний 80x110 см. Надзвичайно низький композитний піддон SCHEDPOL Etrusco висотою 3 см, виготовлений за запатентованою технологією Stabilsound Plus. Найважливіші характеристики продукту: композитні піддони, виготовлені за технологією Stabilsound Plus, що характеризуються міцністю, стабільністю та стійкістю до ударів. Гідроізоляційний захисний шар, що захищає від вологи та утворення цвілі. Можливість швидкого та простого монтажу одноосібно, а також підрізання піддона під індивідуальні потреби, що полегшує підгонку до будь-якої ванної кімнати...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 110 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Композит |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 16 968 ₴

