Кабіна душова Besco Toca 100x190см прозоре скло TCB100190C без піддону

- В наявності
- Код: 94735333
18 634 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Toca black kabina walk-in 100x190 Покриття скла - Besco ProClean це невидимий захисний шар, що наноситься на поверхню скла в процесі його обробки. Завдяки надзвичайним властивостям покриття Besco ProClean, краплі води не затримуються на поверхні скла, не залишаючи характерних відкладень. Besco Toca 100X190Cm Прозоре (Tcb100190C). Код продукту: TCB-100-190C. Модель: Toca. Колір скла: прозоре. Колір профілів: чорний мат. Алюмінієва чорна рамка. Макс. довжина кронштейна 120 см. Розмір: 99,3-100,3 см. Висота: 190 см. Довжина кронштейна: 120 см. Загартоване скло о...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 см мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Марка | Besco |
| Мoдель | Toca |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 18 634 ₴





