Кабіна душова Sanplast 90x120см профіль сріблястий блискучий W15 Glass Protect 600-271-1860-38-231 без піддону

- В наявності
- Код: 43458503
19 921 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sanplast 90x120 KN/TX5b профіль сріблястий блискучий скло W15 Glass Protect 600-271-1860-38-231. Душові кабіни - це ключовий елемент сучасних ванних кімнат, що поєднує комфорт з естетикою. Обираючи відповідну кабіну, ми отримуємо зручність щоденного використання та можливість створення гармонійного інтер'єру, який буде радувати протягом років. Душова кабіна Sanplast 90x120 KN/TX5b - це відмінний приклад того, як функціональність може поєднуватися з сучасним дизайном. Її розміри, з довшою стороною 120 см та шириною 90 см, пропонують зручність використання, а при цьому дозволяють на...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 см мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 120 см см |
| Марка | Sanplast |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 19 921 ₴


