Ванна Roca Easy 150x70 A248626000

- В наявності
- Код: 150498322
16 810 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Roca Easy ванна прямокутна 150x70 см біла A248626000. Відкрийте нову оазу релаксації у своїй ванній кімнаті з нашою прямокутною ванною, виготовленою з санітарного акрилу. Ця ванна, розмірами 150 x 70 см, є ідеальним поєднанням сучасного дизайну та комфортного відпочинку, адаптованого до ваших потреб. З об'ємом 161 літр, вона забезпечує достатньо місця, щоб зануритися в розслаблюючі ванни, які заспокоюють тіло і розум. Регульовані ніжки, що входять до комплекту, дозволяють легку і точну установку, адаптовану до специфічних вимог вашої ванної кімнати. Технічні дані:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 54 см мм |
| Довжина: | 150 см мм |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Easy |
| Об'єм | 161 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Тип | Симетричний |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 см мм |
- Ціна: 16 810 ₴

