Біде Kerasan Retro 102601

- В наявності
- Код: 31737838
18 923 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kerasan Retro біде підвісний білий. колір: білий. довжина: 52 см. ширина: 38 см. висота: 34 см. вага: 15 кг. з 1 отвором під змішувач. настінний монтаж. з переливом. Пропонуємо вам підвісний біде італійського виробника Kerasan. Біде для комплектування з іншими продуктами серії Retro, до якої входять унітази, умивальники та меблі для ванної кімнати. Стилізована колекція Retro поєднує в собі унікальний стиль та відмінну якість італійської кераміки. Kerasan Retro біде підвісний призначений для монтажу на підвісному каркасі. Рекомендується комплектувати з підвісним унітазом Kerasan Retro. Продукти серії...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kerasan |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 см мм |
| Довжина: | 52 см мм |
| Марка | Kerasan |
| Способ монтажа | Підвісний |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 38 см мм |
- Ціна: 18 923 ₴

