Піддон Duravit 90x90 D-Code Antislip 720108000000001

- В наявності
- Код: 17678558
24 578 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Duravit D-Code Душовий піддон з антиковзким покриттям чверть кола 90x90 см Білий 720108000000001. Колір: білий. Розміри. довжина. 900 мм. ширина. 900 мм. глибина. 85 мм. Сумісні продукти. кріплення 790125000000000. герметизуюча стрічка 790126000000000. каркас, для боків довжиною ≤ 1000 мм 790129000000000. сифон для піддонів 791260000001000. стиропоровий носій для піддону 790485000000000. набір для зменшення шуму для акрилових піддонів 791369000000000. Ціна стосується тільки піддону
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Вид запчастини | Піддон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 6 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 24 578 ₴


