Мийка Quadron EVAN 136 XL Graniteq Silver Stone з мідним зливом HCQE58650U5_PVDC1 1 камерна

- В наявності
- Код: 120340273
19 146 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
EVAN GraniteQ - це колекція, спрямована на вимогливих користувачів. З огляду на розмір камери та величину. ?? раковини, ми маємо достатній обсяг робочої зони, також на поверхні для стікання. ?? Сучасний дизайн та кольорова гамма як самого продукту, так і додаткових елементів, сподобаються навіть найпринциповішим клієнтам. ???? ??? Раковина, виготовлена з GraniteQ, гарантує найвищу гігієнічність і довговічність. ??? Сучасний дизайн – адаптований до актуальних трендів. ??? GraniteQ – забезпечує високу твердість, довговічність і гігієнічність...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Да |
| Глибина камери | 21 см см |
| Довгий бік | 86 см см |
| Додаткова інформація | Зворотний раковина |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Марка | Quadron |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Мoдель | HCQE58650U5_PVDC1 Evan 136 XL (сріблястий/мідний) |
| Монтаж | Вбудований |
| Піддон | Піддон без зливу |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Тип корка | Без автоматичного корка |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 19 146 ₴










