Піддон Schedpol Schedline Collection Cameron Black Stone 90x100x12

- В наявності
- Код: 113494892
18 687 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колекція SCHEDLINE Schedpol CAMERON BLACK STONE прямокутний піддон 90x100 см. Прямокутний, класичний піддон CAMERON BLACK STONE з пропозиції колекції Schedline, виготовлений за технологією Stabilsound з інтегрованою передньою панеллю. Найважливіші характеристики продукту. класичний піддон 90x100 см. чорного кольору. висота 120 мм. отвір для сифона діаметром 90 мм. корисна. глибина піддона 25 мм. призначений. для монтажу безпосередньо на підлозі або для вбудовування в підлогу, що гарантує безпороговий доступ до душової зони. матова, антиковзка. поверхня зі структурою...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см мм |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Cameron Black Stone |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 18 687 ₴




