Душова кабіна Rea Rapid Slide без піддону хром 100x80 REAK5600+REAK5608

- В наявності
- Код: 144711643
18 883 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rea Rapid Slide 100x80 Chrom REAK5600+REAK5608. Душові кабіни - це ключовий елемент сучасних ванних кімнат, які поєднують функціональність з естетикою. Вибір відповідної моделі, такої як Rea Rapid Slide, має істотне значення для комфорту щоденного використання та гармонійного вигляду інтер'єру. Правильно підібрана кабіна не тільки економить простір, але й вносить до ванної кімнати сучасний дизайн, що робить її необхідним елементом кожної арматури. Матеріал і оздоблення. Продукт виготовлений з високоякісного загартованого скла товщиною 6 мм, що забезпечує його...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Без піддона |
| Висота | 195 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Прямокутні |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 18 883 ₴










