Душовий піддон Schedpol Protos Smooth білий 90x110 3SPP1P90110M1

- В наявності
- Код: 136183498
18 871 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душовий піддон PROTOS SMOOTH WHITE 90x110+ накладка сифону. З можливістю підрізання (в зонах, позначених на малюнку). Монтаж піддонів серії Protos Smooth White швидкий і простий, його може виконати самостійно одна людина. Піддон можна встановити без порогу (це рішення оцінять всі користувачі, а особливо літні люди або особи з обмеженими можливостями). Поверхня з білою гладкою поверхнею забезпечує комфорт використання. Ця серія ідеально впишеться в будь-який ванний простір, оскільки є можливість підрізання піддону до відповідного розміру. Довжина 110 см...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 3,5 см мм |
| Глибина | 90 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 110 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Schedpol |
| Матеріал | Композит |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 см мм |
- Ціна: 18 871 ₴

