Унітаз Kerasan Tribeca білий без кришки 511401

- В наявності
- Код: 56764464
19 527 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kerasan Tribeca Biała 511401. Унітаз - це важливий елемент обладнання ванної кімнати, який впливає на комфорт та естетику цього приміщення. Вибір унітазу може значно покращити досвід використання, а також надати інтер'єру унікального характеру. Модель. Kerasan Tribeca Biała 511401. є відмінним прикладом поєднання сучасного дизайну з функціональністю. Його унікальні характеристики роблять його відмінним вибором для тих, хто шукає як зручність, так і елегантність у ванній кімнаті. Форма та тип унітазу. Ця модель характеризується. класичною, елегантною формою. , яка...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kerasan |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34,5 см мм |
| Довжина: | 54 см мм |
| Додаткова інформація | Без обідка |
| Доска | Без дошки |
| Марка | Kerasan |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Tribeca |
| Слив | З горизонтальним зливом |
| Способ монтажа | Підвісна |
| Ширина | 35 см мм |
- Ціна: 19 527 ₴

