Душова кабіна Besco Aveo Due без піддону прозоре скло 90x195см AVD90195C

- В наявності
- Код: 56578215
19 606 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіна для душу AVEO DUE. Тип кабіни: Walk-in, стаціонарна стіна. Розмір: 90 x 195. Товщина скла: 8 мм, загартоване. Колір скла: прозоре. Матеріал профілів: алюміній. Обробка профілів і кронштейна: хром глянець. Покриття: ProClean. Напрямок: універсальний Л/П. Спосіб монтажу: піддон, підлога. У комплекті: 2x кронштейн, 2x бічна панель, інструкція монтажу. Довжина поперечини стабілізуючої / кронштейна: 120 см. бічна панель 30 см - стаціонарна, нерухома. Гарантія: 3 роки (door-to-door). Виробник: Besco. Стіна для душу Walk-in AVEO DUE - це сучасна та мінімалістична пропозиція...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Глибина | 90 см мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Besco |
| Мoдель | Aveo |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 19 606 ₴



