Ванна Besco Quadro Slim 180x80см WAQ180SL

- В наявності
- Код: 78743744
18 962 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quadro Slim 180x80cm (WAQ-180-SL). Характеристики продукту. - Ідеально під вбудовування. - В Exclusively під вбудовування. - Ультра низький край 15 мм. - Ванна в комплекті зі стійкою. - Покриття Besco BeSafe за доплату. МАТЕРІАЛ. санітарний акрил. ОЗДОБЛЕННЯ. slim. ФОРМА. прямокутна. Продукти, що призначені. Пов'язані продукти. Перегляньте всі наші продукти. Vitae Slim+. ПРЯМОКУТНІ ВАННИ. Telimena. ПРЯМОКУТНІ ВАННИ. Aria ProSafe. ПРЯМОКУТНІ ВАННИ. Vitae. ПРЯМОКУТНІ ВАННИ. Intrica. ПРЯМОКУТНІ ВАННИ. Continea. ПРЯМОКУТНІ ВАННИ. Optima. ПРЯМОКУТНІ ВАННИ. Aria/Aria Plus. ПРЯМОКУТНІ ВАННИ. Shea Slim...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 42 см мм |
| Довжина: | 180 см мм |
| Марка | Besco |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Quadro Slim |
| Об'єм | 203 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Перелив | З переливом |
| Тип | Вбудована |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 18 962 ₴



