Мийка Blanco Lantos 5S-If сірий 1-камерна 517281

- В наявності
- Код: 17528698
19 644 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Короткий опис. мийка 1-камерна з сушаркою, виготовлена з нержавіючої сталі. мінімальна ширина шафки під мийку 50 см. спосіб монтажу вбудований в стільницю / на рівні зі стільницею. модель зворотна (камера з ЛІВОГО або з ПРАВОГО боку). мийка оснащена автоматичним пробкою. зовнішній розмір 940 x 490 мм. камера розміром 330 x 420 x 155 мм. мийка з виготовленими фабрично отворами під змішувач, ручку автоматичної пробки, інше. !! УВАГА!! мийка БЕЗ СИФОНУ, сифону потрібно придбати додатково (вкладка АКСЕСУАРИ). У комплекті. вставка для сушіння / відстійник з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для крана | Да |
| Глибина | 155 см мм |
| Довгий бік | 94 см см |
| Додаткова інформація | Зворотний раковина |
| Кількість камер | 1 камерний |
| Коротка сторона | 49 см см |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Сталевий |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Мoдель | Lantos 5 S-IF |
| Монтаж | Вбудований |
| Розмір клапана (відведення) | 3 1/2 дюйми |
| Сушарка | Сушарка з відведенням |
| Тип корка | З автоматичним корком |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 19 644 ₴





